+372 56 659 632

Meie sotsiaalmeedias:

Liisu Lastehoiust

Alustasime oma tegevust 2015 aastal  ja praeguseks on Liisu Lastehoiul  kaks hoiurühma Tallinna Kesklinnas ja Pelgulinnas.

Armas kodune ja suure lopsaka hooviga eramaja aadressil Veerenni 49/1, kus tegutseb 10 lapseline hoiurühm, igapäevaselt tegeleb lastega 2 lapsehoidjat.

Uus-Veerenni kvartalis aadressil Pille 7/1 avasime 2021 kevadel uutes ja avarates ruumides 20 lapselise hoiurühma, kus igapäevaselt tegeleb lastega 4 hoidjat. Oleme omale eesmärgiks seadnud igale lapsele personaalse lähenemise, kus igale lapsele jagub tähelepanu ja soojust.  Väärtustame õuesõpet ja seepärast veedame palju aega värskes õhus viibides ja avastades.

Pelgulinna hoiurühma avasime augustis 2022. Ruumid on avarad ja valgusküllased, kohandatud lapsehoiuteenuse pakkumiseks vastavalt, meil on kehtiv tegevusluba. Peagi avame siin samas II korrusel 3-6 aastastele lastele mõeldud lasteaia rühma. Oleme end mõnusalt sisse seadnud maja esimesel korrusel, kus meie kasutuses on 2 suurt mängutuba ja 3 magamistuba. Lisaks köök, söögituba ja turvaline õueala. Pöörame erilist tähelepanu individuaalsele lähenemisele, selleks oleme loonud lastele võimalikult koduse ja turvalise keskkonna. Oleme võtnud endale südameasjaks, et lastel oleks meie juures mõnus ja hea olla ja päevad oleksid täis tantsu- tralli, laulmist ja erinevaid loovtegevusi, õuesõpet.
 Meie lastehoidu on oodatud 1,5-4 aastased lapsed. Kohtumiseni Liisu Lastehoius.